Termočlánková sonda se standardním rozebíratelným konektorem

Rychlá kalibrace
Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
J
neuzemněný spoj
Nerezová ocel 304

Kalibrace termočlánku (akreditovaně, 100-1100°C)


od 1 990 Kč bez DPH
ks
OMEGA Engineering

Vyrobeno z materiálu SLE (Special-Limits-of-Error) se zvýšenou přesností (třída 1). Sondy jsou jednotlivě testovány na tlak a izolační odpor. Průměry od 1,6 do 6,4 mm. Ukončení sondy standardním konektorem OSTW (samec). Tělo konektoru odolné do teploty až 220°C. Konektor s popisným okénkem pro snadnou identifikaci. Konektor je rozebíratelný, vyměnitelný. Párový konektor a kabelová příchytka PCLM se prodávají samostatně. Více

Model# (PN): ICIN Dodací podmínky

Rychle rozpojitelné termočlánky OMEGA se standardními konektory jsou vysoce kvalitní a cenově výhodné termočlánkové sondy. Sondy jsou vybaveny nylonovým konektorem vyztuženým skelným vláknem. Sondy jsou k dispozici s průměry od 1,6 mm do 6,4 mm.

Plášť z nerezi typu 304, 310, 316, 321, Inconelu 600 nebo Super OMEGACLAD™. Uzemněný, neuzemněný nebo odhalený měřící spoj. Barevně kódované zakončení standardním konektorem OSTW. Tělo konektoru z nylonu vyztuženého skelným vláknem vhodné až do teploty 220°C. K dispozici jsou i uživatelské délky a metrické provedení v průměrech 1,5 až 6 mm.

On-line konfigurátor nemusí obsahovat všechny dostupné možnosti provedení. Pokud nenaleznete co hledáte, prosím kontaktujte nás.

Poznámka: Párový konektor a kabelová příchytka PCLM se prodávají samostatně.

Výhody pláště Super OMEGACLAD™

Kompletní informace o nabízených provedeních naleznete v katalogovém listu (PDF) viz část "Ke stažení".