Termočlánkové kompenzační vedení s nerezovým opředením

Cena
od 2 430 Kč bez DPH

Výrobce
OMEGA Engineering

Model# (PN)
EXTT-SB

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

ks

Opletení z nerezi typu 304 je velmi odolné, flexibilní a má dlouhou životnost. Opletení z nerezové oceli poskytuje elektrické odstínění a mechanicky chrání dráty. PFA izolace chrání před vlhkostí a poskytuje chemickou odolnost. Více

Kompenzační vedení OMEGA™ je určeno pro připojení termočlánkové sondy k měřícímu přístroji, regulátoru nebo indikátoru. Vedení je vyrobeno z materiálu určeného pro prodlužování termočlánkového drátu typu J, K, T a E. Typy J, K, a E mají izolaci dimenzovánu pro teplotní rozsah od 0 do 105°C. Kompenzační vedení typu T má teplotní rozsah dimenzován od -60° do 100°C.

Kompenzační vedení se používají pro širokou škálu aplikací a jsou konstruovány z barevně odlišenou izolací z PFA (teflon) aplikovaného na každé větvi. Barevně značená je také izolace plášťě ze stejného materiálu. Na drát izolovaný PFA se aplikuje kovové opředení z nerezové oceli typu 304. Tento oplet dodává drátu odolnost, flexibilitu a dlouhodobou ochranu proti oděru, navíc poskytuje elektrické stínění pro použití v zarušeném prostředí. Nakonec se na celou sestavu nanese třetí vrstva PFA (teflonu), aby se ochránilo kovové opředení.

Standardní dodávka je ANSI provedení, pokud chcete objednat IEC provedení, uveďte prosím do poznámky.

On-line konfigurátor nemusí obsahovat všechny dostupné možnosti provedení. Pokud nenaleznete co hledáte, prosím kontaktujte nás.

SPECIFIKACE:

Typ kabelu: Termočlánkové kompenzační vedení (prodlužovací vedení)
Typ vodiče: Drát
Izolace vodiče: PFA (teflon)
Vnější izolace: PFA (teflon)
Opředení: Nerezová ocel typu 304

Kompletní informace o nabízených provedeních naleznete v katalogovém listu (PDF) viz část "Ke stažení"

Parametry
Typ termočlánku K, J, T, E