Termočlánkový datalogger s LCD displejem a rozhraním USB

Cena
od 2 542 Kč bez DPH

Výrobce
OMEGA Engineering

Model (PN)
OM-EL-USB-TC_serie

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

Kalibrace teploty (akreditovaně, 100-1100°C)


ks

Volitelně 4-místný kontrastní LCD s indikací teploty. Akceptuje termočlánky typu J, K nebo T. 2 alarmové meze programovatelné uživatelem. Indikace stavu pomocí červené a zelené LED. Okamžité, zpožděné nebo tlačítkem spouštěné ukládání dat. Více

Datalogger, záznamník dat OM-EL-USB-TC nebo OM-EL-USB-TC-LCD měří a ukládá až 32510 teplotních údajů z termočlánku typu J, K nebo T, který se připojí do miniaturní termočlánkové zásuvky, umístěné přímo na spodní části záznamníku. Při stahování naměřených dat se záznamník zasune přímo do USB portu počítače, není potřeba propojovací USB kabel. Na displeji jsou k dispozici tři funkce, aktuální údaj o měřené teplotě, maximální uložená teplota a minimální uložená teplota.

Tlačítko na záznamníku se používá k cyklickému procházení těmito funkcemi. Ukládání do záznamníku a stav alarmu se indikují blikáním červené a zelené LED. Při použití dodaného software může uživatel snadno nastavovat výchozí parametry k ukládání dat včetně typu termočlánku, vzorkovací frekvence, doby startu, nastavení horního/spodního alarmu, mód ukládání a požadovanou jednotku teploty (°C nebo °F).

Dále může uživatel zvolit u modelu OM-EL-USB-TC-LCD mód displeje, což zahrnuje vypínání displeje do 30 sekund po posledním stisknutí tlačítka nebo zapnutí trvalé, rolování daty (umožnuje neomezenou periodu ukládání pomocí přepisování nejstarších uložených hodnot, když je paměť plná) a také stažení uložených dat. Stažená data lze zobrazit v přehledném grafu, vytisknout nebo exportovat do jiných aplikací jako je například Microsoft Excel.

SPECIFIKACE:

Rozsah měření teploty:
Typ J: -200 až 1190°C
Typ K: -200 až 1350°C
Typ T: -200 až 390°C
Rozlišení (vnitřní a zobrazované): 0,5°C
Přesnost: ±1,0°C
Připojení termočlánku: subminiaturní termočlánková zásuvka
Jednotky teploty: °C nebo °F volitelné  v softwaru
Paměť: 32 510 záznamů
Interval ukládání: 1 sekunda, 10 sekund, 1 minuta, 5 min, 30 min, 1 hodina, 6 hod, 12 hod (volitelné v softwaru)
Horní/spodní poplach: volitelné v softwaru
Start datum/čas: volitelné v softwaru
Rozsah pracovní teploty: -10 až 40°C
Viditelné indikátory (2 LED): první LED bliká červeně, když je záznamník dat ve stavu poplachu (teplota překročila horní nebo spodní mezní hodnotu); druhá LED bliká zeleně k indikaci normálního režimu záznamníku.
Software: kompatibilní s Windows® 7/8/10 (32-bit a 64-bit)
Napájení: lithiová baterie 3,6V velikosti 1/2 AA (součásti dodávky)
Životnost baterie: 6 měsíců (při 25°C, závisí na rychlosti vzorkování a používání displeje LCD)
Hmotnost: 114 gramů