Univerzální bezdrátové rozhraní pro chytré sondy

Cena
9 010 Kč bez DPH

Výrobce
OMEGA Engineering

Kód produktu
IF-006-1-EU

lze objednat - termín odeslání bude upřesněn
ks

Robustní bezdrátová komunikace v sub GHz pásmu. Modulární průmyslové připojení pomocí konektoru M12 k chytrým sondám systému Layer N. Bezdrátová komunikace až na vzdálenost 3,2 km. Krytí IP65 (NEMA 4). Ochrana dat pomocí hesla. Výdrž baterie až 5 let. Více

Univerzální komunikační rozhraní IF-006 je navrženo pro použití ve spojení s chytrými sondami ekosystému Layer N. Tyto dva prvky se jednoduše propojí pomocí konektoru M12 a vytvoří univerzální řešení pro jakoukoliv měřící aplikaci. Instalaci snímačů lze dále přizpůsobit pomocí modulárních prodlužovacích kabelů M12 pro rychlé přizpůsobení řešení jakékoliv aplikaci. K dispozici je široká škála chytrých sond Layer N pro vytvoření přizpůsobeného bezdrátového řešení, které vyhovuje vaší aplikaci, včetně sond pro měření teploty, vlhkosti, tlaku, osvětlení, termočlánků, odporových teploměrů, procesních signálů, čítačů/časovačů, pulzů, siloměrů, tepelného toku a dalších.

Plug and Play

Rozhraní IF-006 lze snadno spárovat s komunikační bránou Layer N. Stisknutím jediného tlačítka se automaticky zobrazí na vašem účtu Layer N cloud. Komunikační brána Layer N může připojit až 256 chytrých snímačů na 1 jednotku. Lokální záznam dat udržuje vaše data v bezpečí pro případ výpadku napájení nebo počítačové sítě. Zprávy, historie a e-mailová upozornění z Layer N cloudu vás informují o stavu všech vašich životně důležitých měřících a řídících procesů.

Intuitivní konfigurace

Nakonfigurujte si své chytré sondy Layer N a rozhraní IF-006 pomocí našeho bezplatného konfiguračního softwaru SYNC. Integrované rozhraní příkazového řádku umožňuje rychlou konfiguraci a monitorování chytrých sond pomocí standardních emulátorů terminálu.

Kompatibilita

IF-006 je plně kompatibilní s ekosystémem zařízení Layer N, konfiguračním softwarem SYNC a cloudem Layer N.

Zabezpečení a kontrola přístupu

Bezdrátové produkty Layer N jsou navrženy s nejmodernějšími bezpečnostními funkcemi k ochraně vašich dat. Díky robustnímu šifrování AES256 a pokročilé kryptografii PKA-EC521bit (NIST), jsou vaše data velmi dobře chráněna proti neautorizovanému přístupu. Ochrana heslem zajišťuje, že přístup k datům zařízení je povolen pouze oprávněným uživatelům. Brána obsahuje zabezpečovací hardwarový modul TMP (Trusted Platform Module), který chrání bezpečnost všech šifrovacích klíčů a používá certifikáty zařízení X.509 pro zabezpečenou komunikaci mezi bránou a Layer N cloudem.

SPECIFIKACE:

Bezdrátová komunikace
Frekvence: 868 MHz
Dosah*:

  Až 1,2 km v režimu nízkého výkonu
  Až 3,2 km v režimu vysokého výkonu
* při přímé viditelnosti, skutečný dosah se může lišit v závislosti na prostředí
Napájení: alkalické baterie, 2x běžný monočlánek typu C (jsou součásti dodávky)

Vysílací výkon

Interval přenosu

Životnost baterií*

Nízký 2 min. 2 roky
Nízký 90 min. 5+ roků
Vysoký 2 min. 1 rok
Vysoký 90 min. 3 roky

* typicky, skutečná životnost baterií se může lišit v závislosti na připojeném snímači, síle signálu a podmínkách prostředí.

Externí napájení*: 5 Vdc @ 1.75 W (externí napájecí adaptér je volitelný)
Pracovní prostředí: -20°C až 70°C, relativní vlhkost do 90% (nekondenzující)
Krytí: IP65 (NEMA 4)
Software: kompatibilní s konfiguračním softwarem SYNC a Layer N cloudem.