Univerzální bezdrátové rozhraní pro smart sondy

Běžně skladem
10 170 Kč bez DPH
lze objednat - termín odeslání bude upřesněn
ks
OMEGA Engineering

Robustní bezdrátová komunikace v sub GHz pásmu. Modulární průmyslové připojení pomocí konektoru M12 ke smart sondám systému Omega Link. Bezdrátová komunikace až na vzdálenost 3,2 km. Krytí IP65 (NEMA 4). Ochrana dat pomocí hesla. Výdrž baterie až 5 let. Více

Model# (PN): IF-006-1-EU Dodací podmínky

Univerzální komunikační rozhraní IF-006 je navrženo pro použití ve spojení se smart sondami ekosystému Omega Link. Tyto dva prvky se jednoduše propojí pomocí konektoru M12 a vytvoří univerzální řešení pro jakoukoliv měřící aplikaci. Instalaci snímačů lze dále přizpůsobit pomocí modulárních prodlužovacích kabelů M12 pro rychlé přizpůsobení řešení jakékoliv aplikaci. K dispozici je široká škála smart sond Omega Link pro vytvoření přizpůsobeného bezdrátového řešení, které vyhovuje vaší aplikaci, včetně sond pro měření teploty, vlhkosti, tlaku, osvětlení, termočlánků, odporových teploměrů, procesních signálů, čítačů/časovačů, pulzů, siloměrů, tepelného toku a dalších.

Plug and Play

Rozhraní IF-006 lze snadno spárovat s komunikační bránou Omega Link. Stisknutím jediného tlačítka se automaticky zobrazí na vašem účtu Omega Link cloud. Komunikační brána Omega Link může připojit až 256 smart snímačů na 1 jednotku. Lokální záznam dat udržuje vaše data v bezpečí pro případ výpadku napájení nebo počítačové sítě. Zprávy, historie a e-mailová upozornění z Omega Link cloudu vás informují o stavu všech vašich životně důležitých měřících a řídících procesů.

Intuitivní konfigurace

Nakonfigurujte si své smart sondy Omega Link a rozhraní IF-006 pomocí našeho bezplatného konfiguračního softwaru SYNC. Integrované rozhraní příkazového řádku umožňuje rychlou konfiguraci a monitorování smart sond pomocí standardních emulátorů terminálu.

Kompatibilita

IF-006 je plně kompatibilní s ekosystémem zařízení Omega Link, konfiguračním softwarem SYNC a cloudem Omega Link.

Zabezpečení a kontrola přístupu

Bezdrátové produkty Omega Link jsou navrženy s nejmodernějšími bezpečnostními funkcemi k ochraně vašich dat. Díky robustnímu šifrování AES256 a pokročilé kryptografii PKA-EC521bit (NIST), jsou vaše data velmi dobře chráněna proti neautorizovanému přístupu. Ochrana heslem zajišťuje, že přístup k datům zařízení je povolen pouze oprávněným uživatelům. Brána obsahuje zabezpečovací hardwarový modul TMP (Trusted Platform Module), který chrání bezpečnost všech šifrovacích klíčů a používá certifikáty zařízení X.509 pro zabezpečenou komunikaci mezi bránou a Omega Link cloudem.

SPECIFIKACE:

Bezdrátová komunikace
Frekvence: 868 MHz
Dosah*:

  Až 1,2 km v režimu nízkého výkonu
  Až 3,2 km v režimu vysokého výkonu
* při přímé viditelnosti, skutečný dosah se může lišit v závislosti na prostředí
Napájení: alkalické baterie, 2x běžný monočlánek typu C (jsou součásti dodávky)

Vysílací výkon

Interval přenosu

Životnost baterií*

Nízký 2 min. 2 roky
Nízký 90 min. 5+ roků
Vysoký 2 min. 1 rok
Vysoký 90 min. 3 roky

* typicky, skutečná životnost baterií se může lišit v závislosti na připojeném snímači, síle signálu a podmínkách prostředí.

Externí napájení*: 5 Vdc @ 1.75 W (externí napájecí adaptér je volitelný)
Pracovní prostředí: -20°C až 70°C, relativní vlhkost do 90% (nekondenzující)
Krytí: IP65 (NEMA 4)
Software: kompatibilní s konfiguračním softwarem SYNC a Omega Link cloudem.