Voděodolný datalogger teploty a vlhkosti s Bluetooth LE

Cena
od 3 610 Kč bez DPH

Výrobce
OMEGA Engineering

Kód produktu
MX2300_serie

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

ks

Přesnost ±0,2°C a ±2,5%RH. Krytí IP67. Paměť pro 63 000 až 83 000 měření dle modelu. Komunikace Bluetooth Low Energy (BLE) až na vzdálenost 30 m. Vícenásobný start/stop záznamu. Bezplatná aplikace pro Android a iOS zařízení. Země původu: USA. Více

Série MX2300 jsou dataloggery odolné proti povětrnostním vlivům s vestavěnými nebo externími snímači teploty a relativní vlhkosti. Dataloggery využívající technologii Bluetooth Low Energy (BLE) umožňují snadné a rychlé nastavení a také stahování dat přímo z vašeho mobilního zařízení. Dataloggery MX2300 série poskytují vysoce přesné měření v náročných venkovních prostředích.

Dataloggery umí zobrazit statistiku minima, maxima, průměru a standardní odchylky a lze je nakonfigurovat tak, aby zobrazovaly vizuální alarm při dosažení nastavené prahové hodnoty. Série MX2300 podporuje funkci "burst logging", při které se data zaznamenávají v jiném intervalu, pokud jsou hodnoty ze snímače nad nebo pod nastavenými limity. Dataloggery umožňují maximalizovat životnost baterie díky režimu úspory energie, který využívá signál Bluetooth pouze v případě potřeby.

Pomocí aplikace HOBOmobile pro iOS a Android můžete datalogger snadno nakonfigurovat, načíst a prohlížet si zaznamenaná data na svém telefonu a tabletu nebo automaticky nahrávat naměřená data do bezplatného cloudového úložiště HOBOlink pro další analýzu.

Aplikaci pro vaše Android nebo iOS zařízení si můžete stáhnou níže:

Ilustrační náhledy aplikace (jiný model):

Kompletní technické specifikace viz katalogový list v části "Ke stažení"