Vysokoteplotní datalogger s ohebnou sondou (pro autoklávy)

Cena
od 18 480 Kč bez DPH

Výrobce
OMEGA Engineering

Kód produktu
OM-CP-HITEMP140-PT

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

ks

Ohebná sonda délky 559 mm. Rozsah provozních teplot: -40 až 140°C. Volitelný tepelný štít pro provoz do 250°C. Ponorné provedení NEMA 4X (IP68) .Programovatelný čas startu záznamu. Uživatelská kalibrace pomocí softwaru. Měření v reálném čase. Vhodné pro použití v autoklávu a pro farmaceutický průmysl. Implementace HACCP. Více

Série OM-CP-HITEMP140-PT jsou ponorné dataloggery, které mohou pracovat v prostředí s teplotou až do 140°C a mají přesnost ± 0,1°C. Tato zařízení jsou vybavena 559 mm dlouhou ohebnou sondou z nerezové oceli pro měření teplot až do 260°C. Sonda je odolná a lze ji spirálovitě smotat nebo ohýbat v libovolném směru, což usnadňuje záznam teploty v lahvičkách nebo jiných těžko přístupných místech.

Teplotní limity při použití tepelného štítu (typ vented):

OM-CP-HITEMP140-PT zaznamenává měřené hodnoty teploty včetně data a času záznamu a má energeticky nezávislou polovodičovou paměť, která uchová data i v případě vybití baterie. Načítání dat je jednoduché. Připojte zařízení k dostupnému portu USB a zbytek udělá náš snadno použitelný software. Software umožní přeměnit počítač na zapisovač dat v reálném čase.

Pomocí dodávaného softwaru je spuštění, zastavení a stažení dat z OM-CP-HITEMP140-PT jednoduché a snadné. Pro analýzu jsou k dispozici grafická, tabulková a souhrnná data a naměřená data lze prohlížet ve °C, °F, K nebo °R. Data lze také automaticky exportovat do aplikace Excel® pro další výpočty.

OM-CP-HITEMP140-TSK je sada, která obsahuje datalogger OM-CP-HITEMP140-PT umístěný v tepelném štítu. Kombinované vlastnosti přesnosti ± 0,1°C a odolného tepelného štítu umožňují použití zařízení pro širokou škálu validačních aplikací. Pomocí dodaného softwaru je datalogger snadno a rychle nastavitelný. Sejměte tepelný štít a vložte OM-CP-HITEMP140-PT do dokovací stanice OM-CP-IFC400 (prodává se samostatně). Následně můžete nastavit okamžitý nebo zpožděný start, stejně jako rychlost čtení. 

Série OM-CP má velmi propracovaný software dostupný i v českém jazyce! 

OM-CP série je navržená s ohledem na naše zákazníky. Po celou dobu životnosti produktu jsou k dispozici bezplatné aktualizace firmwaru a softwaru, takže záznamníky dat, které jsou již nasazeny v aplikacích, mohou růst s novým technologickým vývojem.

Technické specifikace viz katalogový list v části "Ke stažení"