Vysokoteplotní datalogger s rychlou odezvou (pro autoklávy)

Cena
18 370 Kč bez DPH

Výrobce
OMEGA Engineering

Kód produktu
OM-CP-HITEMP140-FR

lze objednat - termín odeslání bude upřesněn
ks

Rychlá odezva na změnu teploty. Rozsah provozních teplot: -40 až 140°C. Volitelně tepelný štít pro provoz do 250°C. Sonda měří od -60 do 260°C. Přesnost ± 0,1°C. Ponorné provedení (IP68). Programovatelný čas spuštění a zastavení. Rychlost čtení až 4 Hz. Připraveno k okamžitému použití ihned po vybalení. Certifikace NIST v ceně. Více

OM-CP-HITEMP140-FR je vysokoteplotní datalogger s ultrarychlou dobou odezvy pro záznam teploty během rychle se měnících tepelných procesů. Tento vysokoteplotní datalogger je vybaven tenkou sondou o rozměrech 50 x 1,59 mm a je schopen zaznamenávat data rychlostí až 4 Hz, což je 4x rychleji než u jiných dataloggerů v této třídě. Tenká sonda umožňuje teplotnímu senzoru rychle se přizpůsobit a přesně zaznamenat změny teploty v měnícím se prostředí. Mezi vhodné aplikace patří profilování pece, sterilizace párou, ověření a mapování v autoklávu, zpracování mořských plodů, rychlé zmrazení a další.

Teplotní limity při použití tepelného štítu:
(Dostupnost tepelných štítů konzultujte s prodejním oddělením)

Datalogger OM-CP-HITEMP140-FR je vyroben nerezové oceli vhodné pro potravinášský průmysl. Zařízení lze umístit do prostředí s teplotou až 140°C a sonda je schopna měřit od -200 do 260°C. Zařízení zaznamená až 32 700 údajů včetně časového údaje a je vybaveno energeticky nezávislou polovodičovou pamětí, která uchovává data i v případě vybití baterie.

OM-CP-MULTIMOUNT-Z je univerzální držák nebo stojan pro použití se záznamníky dat řady OM-CP-HITEMP140-FR. Může být použit ke stabilizaci záznamníku uvnitř autoklávu, nebo přišroubován k rovnému povrchu k vytvoření ukotveného základu. OM-CP-MULTIMOUNT-Z je vyroben z nerezové oceli 316 a je schopen odolat teplotám až do 150°C, což je ideální pro použití v procesech sterilizace v autoklávu.

OM-CP-HITEMP140-FR využívá nejnovější software. Data lze prohlížet v grafických nebo tabulkových formátech a pro další analýzu jsou k dispozici souhrnná a statistická zobrazení. K dispozici je také export dat do aplikace Excel®, anotace dat, digitální kalibrace a další.

Série OM-CP má velmi propracovaný software dostupný i v českém jazyce! 

OM-CP série je navržená s ohledem na naše zákazníky. Po celou dobu životnosti produktu jsou k dispozici bezplatné aktualizace firmwaru a softwaru, takže záznamníky dat, které jsou již nasazeny v aplikacích, mohou růst s novým technologickým vývojem.

Technické specifikace viz katalogový list v části "Ke stažení"