Technická podpora na dálku

Zakoupili jste u nás zařízení a potřebujete pomoct s instalací dodaného softwaru nebo předvést funkčnost a ovládání vašeho nového programu na počítači?

Pokud ANO, nabízíme Vám ZDARMA pomoc na dálku.

Tento princip vzdálené pomoci je velmi bezpečný. Na váš počítač se nic neinstaluje a technik se k vám může dostat vzdáleně pouze na Vaše vyžádání. Veškerá komunikace je šifrována AES 256bit. Vše můžete sledovat v reálném čase a po ukončení aplikace není spojení k vám možné.

Zabezpečení přístupu

Aplikace pracují s plným šifrováním založeným na výměně veřejných a soukromých klíčů včetně šifrování RSA a relací s 256-bitovým šifrováním AES. Tato technologie je použita také u protokolu https/SSL a je považována za zcela bezpečnou, je kompatibilní se současným stavem poznání a technologického pokroku. Výměna klíčů zabezpečuje plnou klientskou ochranu údajů.

Další funkce související se zabezpečením (např. přenos souborů) vyžadují další, manuální potvrzení vzdáleného uživatele. Zároveň není možné ovládat počítač neviditelně. Z důvodu ochrany údajů uložených na vzdáleném počítači je uživatel vzdáleného počítače informován o pokusu o přístup.

Vzdálená pomoc

  1. Vyžádejte si zásah telefonicky nebo emailem na servisním oddělení.
  2. Stáhněte a spusťte aplikaci JAKAR technická podpora
  3. Po spuštění aplikace nadiktujte technikovi zobrazené ID číslo
  4. Po dobu spojení technikovi nezasahujte do práce (nepoužívat klávesnici a myš)

Prezentace

  1. Domluvte si prezentaci telefonicky nebo emailem na servisním oddělení
  2. Stáhněte a spupťte aplikaci JAKAR prezentace
  3. Klikněte na tačítko připojit (náš pacovník vám sdělí údaje pro připojení)
  4. Sledujte prezentaci na vašem monitoru

Technické články

Co je to hmotnostní průtokoměr a jak funguje?

Co je to hmotnostní průtokoměr a jak funguje?

Tepelný hmotnostní průtokoměr měří průtok hmoty plynu na základě konvekčního přenosu tepla z ohřátého povrchu do proudící tekutiny. Základní součástí tepelného hmotnostního průtokoměru jsou dva teplotní snímače s elektrickým ohřívačem mezi nimi. Ohřívač může vyčnívat do proudu tekutiny nebo může být vně potrubí.

V minulosti se hmotnostní průtok často vypočítával z výstupů objemového průtokoměru a hustoměru. Hustota byla buď přímo měřena, nebo byla vypočtena pomocí výstupů snímačů procesní teploty a tlaku. Tato měření hmotnostního průtoku nebyla příliš přesná...