Naše výhody

Akreditovaná kalibrační laboratoř

Jsme vybavení kalibrační laboratoří pro zabezpečení požadavků zákazníků na dodávky snímačů s kalibračním certifikátem. Pro zajištění nestrannosti a věrohodnosti prošla naše kalibrační laboratoř akreditačním procesem a po splnění požadavků normy ČSN EN ISO/IEC 17025:2018 získala osvědčení o akreditaci v oboru kalibrace termoelektrických snímačů teploty a digitálních teploměrů. Současně splňujeme požadavky na systém managementu jakosti dle ISO 9001:2000.

Kalibrační laboratoř je vybavena laboratorními přístroji firmy OMEGA Engineering. Mezi další vybavení laboratoře patří například třízónová kalibrační pec s rozsahem až do 1200°C. Hlavní činností laboratoře je provádění kalibrací termoelektrických snímačů teploty, odporových snímačů teploty a digitálních teploměrů.

Více informací naleznete na stránce laboratoře.

Certifikace ISO9001:2015

Proces certifikace byl ukončen v lednu 2011, úspěšným provedením certifikačního auditu. Společnost Jakar Electronics získala certifikaci dle normy ISO 9001 Management systému kvality (QMS) v oblasti prodeje měřící a regulační techniky.

Pro všechny partnery a zákazníky je uvedená certifikace dokladem vysoké úrovně řízení a poskytovaných služeb.

Další informace a certifikáty ke stažení nalenete zde.

O společnosti JAKAR Electronics

Společnost JAKAR Electronics je autorizovaným distributorem společnosti OMEGA Engineering pro Českou republiku a země východní Evropy. Zajišťujeme záruční a pozáruční servis na všechny námi dodávané zařízení. Naše služby jsou zabezpečovány pracovníky, kteří mají dlouholeté zkušenosti v oboru měřící a regulační techniky. Oni jsou hlavní zárukou profesionality a kvality poskytovaných služeb. Jsme s vámí již od roku 1991.

O společnosti OMEGA Engineering

OMEGA má jako dodavatel snímačů a komplexních ASŘ již více jak 50-ti letou zkušenost. Tato skutečnost spolu s kvalitním inženýrským servisem z nás dělá spolehlivého a perspektivního dodavatele pro technologie v průmyslu. Společnost OMEGA nabízí nejmodernější snímače a přístrojovou instrumentaci pro většinu průmyslových odvětví. S našimi rozsáhlými zkušenostmi a znalostmi průmyslových aplikací a vysoce kvalitními měřicími přístroji, jsme spolehlivou značkou. Naše kompletní řady snímačů jsou každodenně používány v mnoha aplikacích na celém světě.