Zákaznické provedení snímačů teploty

Průmyslových procesů, u kterých je potřeba měřit teplotu vhodným teplotním snímačem (sondou), je velké množství. Proto jsou požadavky na provedení snímačů teploty často velmi rozmanité a standardní provedení teplotního snímače (sondy), nemusí vždy plně vyhovovat konkrétnímu požadavku aplikace. V takovém případě je potřeba vyrobit snímač na zakázku.

Nevyhovuje vám standardní provedení teplotního snímače?

V těchto případech nabízíme našim zákazníkům službu úpravy snímačů teploty (teplotních sond, termočlánků, odporových teploměrů Pt100 atd.) včetně příslušenství na zakázku tak, aby řešení plně vyhovovalo jejich aplikaci. Zákaznická provedení jsme po domluvě schopni dodávat i ve velkých objemech při kterých můžeme nabídnout také zajímavé ceny.

Termočlánek na zakázku

Termočlánek na zakázku

V některých situacích je ekonomicky výhodnější neměnit celý snímač teploty, ale jen opravit jeho poškozenou část. Proto provádíme také opravy termočlánků, odporových teploměrů Pt100 a dalších teplotních snímačů, jak naší vlastní produkce, tak pokud je to technicky možné i od ostatních výrobců. Následně opravený teplotní snímač otestujeme v naší akreditované kalibrační laboratoři. V případě potřeby provedeme kalibraci a vystavíme kalibrační list, dle přání zákazníka.

V případě zájmu o zákaznické provedení termočlánku, odporového teploměru Pt100 nebo jiného snímače teploty, kontaktujte naše prodejní oddělení nebo vyplňte kontaktní formulář níže.


 Obraťte se na nás, budeme se snažit v maximální možné míře vyhovět vašim požadavkům.