Chytrý bezdrátový snímač pro termočlánek a odporový teploměr

Cena
od 4 730 Kč bez DPH

Výrobce
OMEGA

Kód produktu
SS-002-SERIES

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

ks

Vstup pro termočlánek, odporový teploměr nebo externí kontakt. Konfigurovatelná kombinace vnitřních snímačů - teplota, vlhkost, barometrický tlak nebo intenzita osvětlení. Bezplatná cloudová služba Layer N standard dostupná z libovolného připojeného zařízení. Snadné párování pomocí jediného tlačítka. Dosah až 1,2 km při napájení standardními bateriemi AA. Při napájení 5V z USB dosah až 3,2 km. Šifrované bezdrátové spojení AES-256 udržuje vaše data v bezpečí. Lokální záznam dat přímo ve snímači uchová až 10 649 záznamů. Více

Chytré snímače Layer N série SS-002 využívají kromě precizních vnitřních snímacích prvků, také externí vstupy pro 3 vodičové odporové teploměry, termočlánky nebo vstup pro hlídání spínání externích kontaktů. Díky těmto vlastnostem jsou vhodné pro přesné měření podmínek okolního prostředí a jsou využitelné v široké škále aplikací.

SS-002-0 nabízí konfigurovatelný vstup pro termočlánek, odporový teploměr nebo hlídání sepnutí/rozepnutí externího kontaktu.

SS-002-1 nabízí konfigurovatelně mix libovolných tří ze čtyř interních snímačů: teplota, relativní vlhkost, barometrický tlak, intenzita okolního osvětlení a jeden externí snímač: termočlánek, odporový teploměr nebo hlídání sepnutí/rozepnutí externího kontaktu.

Připojení externího termočlánku ke smart snímači SS-002 série:

Dlouhý dosah

Bezdrátové brány využívají technologii FHSS (Sub GHz Frequency Hopping Spread Spectrum) k zajištění robustní komunikace na velké vzdálenosti s chytrými snímači Layer N. Dosah signálu je až 1,2 km, když je snímač napájen standardními bateriemi AA. Při napájení chytrého snímače pomocí standardního externího 5V USB napájení je možno zvýšit dosah signálu až na 3,2 km (při přímé viditelnosti).

Plug and Play

Chytré snímače Layer N lze snadno spárovat s chtrými komunikačními bránami Layer N pouhým stisknutím tlačítka a tak snímač automaticky zobrazit na vašem účtu v Layer N cloudu. Lokální záznam dat u chytrého snímače udržuje vaše data zabezpečená i v případě výpadku napájení nebo počítačové sítě. Zprávy, historie měření a e-mailová upozornění z Layer N cloudu vás průběžně informují o stavu všech vašich životně důležitých technologických procesů.

Šifrování dat

Bezdrátové produkty Layer N jsou navrženy s nejmodernějšími bezpečnostními funkcemi k ochraně vašich dat. Díky robustnímu šifrování AES256 a pokročilé kryptografii PKA-EC521bit (NIST), jsou vaše data velmi dobře chráněna proti neautorizovanému přístupu. Brána obsahuje zabezpečovací hardwarový modul TMP (Trusted Platform Module), který chrání bezpečnost všech šifrovacích klíčů a používá certifikáty zařízení X.509 pro zabezpečenou komunikaci mezi bránou a Layer N cloudem.

Pokročilé funkce

Pokročilé funkce Omega Layer N lze konfigurovat pomocí softwaru SYNC. Tyto funkce zahrnují selektivní stahování dat, měření a monitoring zařízení, lokální alarmy a adaptivní přenosové rychlosti, které snižují zahlcení daty a prodlužují životnost baterií.

S layer N cloudem máte vaše data vždy k dispozici

Layer N cloud konsoliduje a poskytuje vaše data, když je potřebujete, ať jste kdekoli. Intuitivní cloudové rozhraní vám umožňuje sledovat a ukládat měřená data, nastavovat alarmy a výstrahy a poskytuje přehled o aktivitě všech vašich měřících zařízeních.

SPECIFIKACE:

Bezdrátová komunikační frekvence: 868 MHz
Dosah: Až 3,2 km (při napájení 5V z USB, bez překážek)
Napájení:
  Alkalické baterie: 2x AA baterie (součásti dodávky); Životnost baterií: Až 1,5 roku při vzorkování 1x za hodinu
  USB napájení: 500mA @ 5V (micro USB kabel není součásti dodávky)
Pracovní prostředí pro základní jednotku:
Napájení bateriemi: -15°C až 55°C, nekondenzující
Napájení z USB: -20°C až 65°C, nekondenzující
Krytí: IP40
Software: kompatibilní s konfiguračním softwarem Omega SYNC a Layer N cloudem


Měřená veličina

Rozsah

Přesnost

Temperature -20°C až 70°C ±0.3°C
Rel. vlhkost @ 25°C 0% až 80% ±2.5%
80% až 100% ±3.5%
Barometrický tlak @ 25°C 700 mbar až 1100 mbar ±4 mbar
Barometrický tlak @ plný rozsah 300 mbar až 1100 mbar ±6 mbar
Intenzita osvětlení 0-43691 illuminance jen relativní úroveň