Omega Enterprise Gateway (OEG)

Zdarma
Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

od 0 Kč bez DPH
ks
OMEGA Engineering

Zdarma dostupný software pro konfiguraci a zobrazování měření v reálném čase pro smart zařízení systému Omega Link, sérii XW, ZW-REC, CN616A, DP606A, DP612A a další... Více

Model# (PN): Omega-Enterprise-Gateway Dodací podmínky

Lokální monitoring a záznam dat pomocí Omega Enterprise Gateway

Díky novému softwaru Omega Enterprise Gateway (OEG) je monitorování a řízení jednodušší a inteligentnější, protože poskytuje nepřetržité sledování vašich průmyslových procesů s bezproblémovým připojením ke cloudovým službám systému Omega Link. Snadno integrujte zařízení Omega do své infrastruktury pomocí OPC-UA/DA.

OMEGA Enterprise Gateway OEG je náhradou za OMEGA software jako OPC Server, iCONNECT, iLOG HTTPGet, iPort, Mail Notifier, Virtual Coordinator a OMEGA Dashboard. Uživatelům, kteří aktuálně používají výše uvedený software, se doporučuje nainstalovat OEG. OEG podporuje následující produkty OMEGA:

• starší (legacy) sondy a snímače OMEGA
• regulátory série Platinum a iSérie
• bezdrátové vysílače (ZW-REC, zCDR, UWTC-REC1, UWTC-REC2, UWTC-REC3, wSérie, WW série)
• zařízení s vestavěným iServerem (iBTX, iBTHX-W, iBTX-SD, iTHX-W, iTHX-SD, iTCX, iPTX, iSD-TH, iSD-TC, EIT/EIP)
• datalogery (OM-DAQ-USB-2401, OM-DAQXL)
• tlakové snímače (PX409-USBH/485, IN-USBH)
• smart rozhraní a sondy systému Omega Link
• iServer 2

OMEGA Enterprise Gateway je mostem mezi snímacími zařízeními OMEGA a průmyslovými aplikacemi. Jedná se o samostatný IoT software pro snímání, který poskytuje integraci zařízení, monitorování jejich stavu, záznam dat, vizualizaci a analýzy. Software OEG podporuje mnoho OMEGA zařízení.

Integrováno s podnikovými aplikacemi

OMEGA Enterprise Gateway může přenášet snímaná data do aplikací vyhovujících OPC UA, jako jsou SCADA, HMI, MES atd. prostřednictvím serveru OPC UA (licencovaný). Jakmile uživatel přidá zařízení OMEGA do brány, brána automaticky poskytne všechna snímaná data jako OPC UA uzly. Enterprise aplikace pak může stáhnout všechny hodnoty uzlů OPC UA a zobrazit je na obrazovce.

Samostatné řešení pro snímání, archivaci a analýzu

V mnoha aplikacích pro snímání okolního prostředí, jako je například monitorování teploty místností nebo monitorování teploty a vlhkosti budov, poskytuje OMEGA Enterprise Gateway měření v reálném čase, alarmy, notifikace, archivaci a analýzy, které jsou v těchto aplikacích vyžadovány.

Shlédněte videa

V níže uvedeném videu se dozvíte více o funkcích softwaru OEG:

Průvodce softwarem OEG v2.0:

Licencování

Všechny OEG plány obsahují pokročilé nástroje pro vylepšení vašich aplikací. Začněte se zdarma dostupnou verzí Essential nebo upgradujte na některou z placených verzí a využijte všechny funkce, které OEG může nabídnout.