SMT konektor na desku plošných spojů pro termočlánek, Pt100 i termistor

Cena
od 990 Kč bez DPH

Výrobce
OMEGA

Kód produktu
PCC-SMD

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

ks

Konektory pro povrchovou montáž lze pájet přímo na desku plošných spojů. Dodáváno na kotouči pro použití se stroji typu pick-and-place. Používá se ve dvojicích pro miniaturní 2 pinové termočlánkové konektory. 1 kontakt na pin, skvělé pro odporové a termistorové konektory. Ideální pro ruční teploměry a datalogery. Univerzální kalibrace poskytuje ve spojení s integrovanou kompenzací studeného konce vysokou přesnost. Vyrobeno z poniklované beryliové mědi, která má vysoký rozsah provozních teplot (ještě vyšší rozsah na vysokoteplotních PCB). Patentovaný design obsahuje ochranu proti přepólování pro montáž bez chyb. Více

Konektor PCC-SMD od společnosti OMEGA je ideální pro propojení termočlánkových, odporových nebo termistorových sond na desky s plošnými spoji ve velkém objemu. Využijte výhod vestavěné funkce kompenzace studeného konce vámi zvoleného analogově digitálního převodníku (ADC). Plochá spodní část konektorů má konstrukci, která je tepelně spojuje s obvodovou deskou pro ideální  fungování kompenzace studeného konce u termočlánků.

Konektory SMT lze využít s jakýmkoliv typem termočlánku a jsou navrženy pro ekonomicky výhodnou, velkoobjemovou výrobu.

Konektory mají také patentově chráněný asymetrický design, který zabraňuje opačnému zasunutí konektorů. Konektory jsou baleny jako pásek na kotouči o průměru 13”.

Kompletní informace o nabízených provedeních naleznete v katalogovém listu (PDF) viz část "Ke stažení".