HGMP / Miniaturní nízko šumový konektor

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

od 230 Kč bez DPH
ks
OMEGA Engineering

HGMP série, vyšší teplotní rozsah do 260°C. Potlačení rušivých elmag. napětí (EMI) feritovým jadérkem pro teplotu až 120°C. Konektor z polymeru bez přísad kadmia - neohrožuje životní prostředí. Zemnění konektoru chrání před chybami vzniklými v důsledku elektrického šumu. Popisovací plocha pro snadnou identifikaci. Skvělé mechanické spojení HGMP série zabraňuje ztrátě signálu vzniklé vibracemi nebo pohybem drátu. Volitelné rozšíření o feritové jadérko pro zvýšení odolnosti proti elmag. rušení – pouze pro zástrčkové konektory. Možnost barevného značení podle IEC nebo ANSI. Více

Model# (PN): HGMP Dodací podmínky

Miniaturní nízko šumové konektory OMEGA HGMP série jsou konstruovány tak, aby poskytovaly snadné spojení zemnících vodičů sond OMEGA™ a prodlužovacích vodičů. Doprovodný vodič krouceného stíněného kabelu nebo stínění oplétaného vodiče je uchyceno na svém místě pomocí vnitřního technického vybavení konektoru HGMP. Konektory HGMP mají vynikající tepelné a elektrické charakteristiky, jež zaručují vysokou přesnost. Součástí každého konektoru je popisovací ploška WCP-S a WCP-HGMP. Pro zlepšení elektrického spoje zemnícího vodiče a zvýšení mechanické odolnosti je možno použít vnější zemnící pásek GS-GMP. Volitelné rozšíření o feritové jadérko zvyšuje odolnost proti vnějšímu elektromagnetickému rušení – pouze pro zástrčkové konektory.

Konektory HGMP jsou určeny i pro použití s Pt100 a termistory, vyberte nekompenzovaný typ U.

Součástí každého HGMP konektoru jsou popisovací štítky pro přední a boční stranu. Na místo bočních popisovacích štítku je možno umístit zemnící pásek GS-GMP, který udržuje elektrický kontakt stínění konektorů (objednává se zvlášť).

(HGMP-K-M, HGMP-J-M, HGMP-T-M, HGMP-E-M, HGMP-R/S-M, HGMP-N-M, HGMP-C-M, ...)
(HGMP-K-F, HGMP-J-F, HGMP-T-F, HGMP-E-F, HGMP-R/S-F, HGMP-N-F, HGMP-C-F, ...)

Zásuvky konektoru HGMP jsou dodávány s průchodkami z čisté mosazi, které lze na ochranná pouzdra snadno připájet měkkou nebo tvrdou pájkou. Teflonové podložky a podložky z nerez oceli spolu s konektory zajištují dobré spojení, aniž by došlo k porušení jemných vodičů. Jsou také dostupná přídavná balení průchodek s teflonovými nebo ocelovými podložkami. Vnější, vnitřní a boční šroubky mají kombinované hlavy, takže je možno použít jak ploché šroubováky, tak i šroubováky Phillips (křížové). Šroubky jsou zabezpečeny proti vypadnutí.

Standardní dodávka je ANSI provedení, pokud chcete objednat IEC provedení, uveďte prosím do poznámky.

Kompletní informace o nabízených provedeních naleznete v katalogovém listu (PDF) viz část "Ke stažení"