Svorkovnice pro termočlánek, montáž na DIN lištu

Cena
od 790 Kč bez DPH

Výrobce
OMEGA Engineering

Model# (PN)
DRTB-2

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

balení

Připojte se k obvodu bez přerušení signálu! Svorkovnice pro termočlánek K, J, T, E, N a R/S. Šroubový terminál pro bezpečné a bezúdržbové připojení. Integrovaná miniaturní zásuvka termočlánku pro audit a řešení problémů. Pro označení používá standardní značkovací proužky. Plně uzavřená konstrukce. Lze namontovat na lištu DIN. Úzký design, šířka 10,7 mm. Označeno typem termočlánku a připojením +/-. UL certifikace. Více

Přejděte na pokročilé připojení!
Auditujte své teplotní signály kdykoli a kdekoli bez přerušení signálu.

Nové patentované termočlánkové svorky řady DRTB-2 jsou vyrobeny z termočlánkové slitiny vysoké kvality, aby byly zaručeny přesné hodnoty. Vestavěná zásuvka kompatibilní s SMP konektory, akceptuje všechny miniaturní termočlánkové konektory. Zásuvkový konektor umožňuje uživateli připojit se s ručním měřícím přístrojem, pro aplikace jako je sběr dat, kontrola kvality, studie možností a nebo hledání možných problému v instalaci teplotního měření.

Plastové pouzdro je vyrobeno ze šedé polyamidové termoplastické pryskyřice s hodnocením aUL 94 V0 pro 85°C. Svorkovnice termočlánku jsou zcela uzavřené. Šrouby jsou nerezové a zajištěné a spony jsou vyrobeny z pocínované mosazi. Společně poskytují vynikající bezúdržbové spojení odolné proti vibracím a korozi.

Svorkovnice DRTB-2 se montují na standardní 35 mm lišty DIN nebo 32 mm lišty typu G a jsou označeny typem kalibrace a kladným (+) a záporným (-) připojením. Vstup pro vodič je opatřen trychtýřem, který umožňuje rychlé zasunutí vodiče i u splétaného drátu - lanka.