OSTW-CC / Standardní konektor s úchytkou kabelu

Běžně skladem
Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

od 260 Kč bez DPH
ks
OMEGA Engineering

Standardní termočlánkový konektor OSTW-CC série má vestavěnou krytku a úchytku kabelu. Šroubky jsou kryté a zajištěné proti vypadnutí. Lze připojovat kabely s pevnými nebo lankovými vodiči, kroucené páry (TWSH), s opředením nebo i kroucené roztažitelné šňůry. Kontaktní podložky pro rychlé připojení konců vodičů. Nová konstrukce, rychlé a snadné sestavení kabelové úchytky. Možnost barevného značení podle IEC nebo ANSI. Zásuvka je univerzální a lze do ní zasouvat termočlánkové zástrčky buď standardní nebo miniaturní velikosti. Více

Model# (PN): OSTW-CC Dodací podmínky

Konektory OMEGA OSTW-CC série pro termočlánek, Pt100 nebo termistor mají standardní velikost válcovitých pinů, jsou dvoupólové a konstruované pro spojování termočlánkových drátů nebo instrumentace, snímače teploty s regulátorem teploty nebo s panelem procesní automatizace s lidskou kontrolou a obsluhou (HMI). Jsou slučitelné s jinými dvoupólovými konektory obdobné velikosti, a to jak se zásuvkou tak i zástrčkou.

Konektory OSTW-CC jsou určeny i pro použití s Pt100 a termistory, vyberte nekompenzovaný typ U.

OSTW-CC-K-M, OSTW-CC-J-M a další

Termočlánková zásuvka OSTW-CC-( )-F (samička) je univerzální a lze k ní připojit standardní nebo miniaturní zástrčku (samečka). Pro kompenzaci jsou použity duté piny z příslušné slitiny. Tento termočlánkový konektor je dostupný také s celokovovými plnými piny. Termočlánkové konektorové zástrčky/zásuvky mají dle ANSI následující barvy: typ K žlutý, typ J černý, typ T modrý, typ E fialový, typ N oranžový, typ R/S zelený, typ C červený. Konektory jsou k dispozici s barevným značením podle ANSI, ASTM a IEC.

OSTW-CC-K-F a OSTW-CC-K-M

Poslední konstrukce termočlánkového konektoru OSTW-CC je ideální pro rychlé a snadné připojení termočlánkového kabelu nebo termočlánkového drátu pomocí sestavy kabelové příchytky. Víčko/úchytka obsahují čtyři šroubky zajištěné proti vypadnutí a tím je vyloučena jejich ztráta tak typická u tradiční kovové kabelové úchytky. Součástí jsou kovová zadní úchytka, kabelová průchodka s profilem proti vytržení.

Standardní dodávka je ANSI provedení, pokud chcete objednat IEC provedení, uveďte prosím do poznámky.

Kompletní informace o nabízených provedeních naleznete v katalogovém listu (PDF) viz část "Ke stažení"