Standardní nízko šumový konektor

Cena
od 220 Kč bez DPH

Výrobce
OMEGA Engineering

Kód produktu
HGST

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

ks

Vyšší teplotní rozsah do 260°C. Volitelné rozšíření o feritové jadérko pro ochranu proti rádiovému rušení EMI. Feritové jadérko pro potlačení EMI účinné až pro teplotu 120°C. Konektor z polymeru bez přísad kadmia - neohrožuje životní prostředí. Zemnění konektoru zabraňuje chybám vzniklým v důsledku elektrického šumu. Pro snadné rozlišení jsou konektory vybaveny popisovací plochou. Možnost barevného značení podle IEC nebo ANSI. Více

S plnými piny jsou dostupné pouze zástrčky typu K a E, ostatní typy zástrček jsou dostupné jen s dutými piny.

Nízko šumové konektory OMEGA™ HGST jsou konstruovány tak, aby zajištovaly snadné spojení zemnících vodičů mezi sondami OMEGA™ a prodlužovacími vodiči. Doprovodný drát 20 AWG (0,8 mm) s vinutým stíněním nebo stínění oplétaného vodiče je připevněno a drženo na místě pomocí vnitřního vybavení konektoru HGST. HGST konektor se vyznačuje vynikajícími tepelnými a elektrickými charakteristikami, což zaručuje vysokou přesnost. Každý konektor obsahuje popisovací štítky HCP-L a HCP-GST. Zemnící proužky zajištují silnější mechanické spojení a lze je objednat samostatně. Zemnící proužky také udržují elektrické spojení konektoru a chrání před chybami vzniklými v důsledku elektrického šumu.

Konektory jsou určeny i pro použití s Pt100 a termistory, vyberte nekompenzovaný typ U.

Každý konektor je dodáván s popisovacími štítky pro líc a bok konektoru. Volitelný zemnící proužek je umístěn místo bočních popisek a udržuje elektrický kontakt mezi párem konektoru.

Standardní dodávka je ANSI provedení, pokud chcete objednat IEC provedení, uveďte prosím do poznámky.

Kompletní informace o nabízených provedeních naleznete v katalogovém listu (PDF) viz část "Ke stažení"