Vysokoteplotní miniaturní konektor s feritovým jádrem (EMI/RFI)

Novinka
Cena
od 650 Kč bez DPH

Výrobce
OMEGA Engineering

Model# (PN)
HFMPW_HMPW

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
polymer (do 260°C)
s feritovým jádrem (EMI/RFI)
zástrčka

ks

Miniaturní konektor, zástrčka (samec), navržený pro potlačení elektromagnetického rušení (EMI/RFI). Impedance zástrčky (±20%): 55Ω @ 25MHz; 90Ω @ 100 MHz. Teplotní určení: Účinnost feritového jádra: 120°C, Materiál LCP: 260°C. Popisné okénko pro jednoduchou identifikaci. Materiály šetrné k životnímu prostředí, LCP bez obsahu kadmia. Odolná konstrukce. Kompatibilní s lanky i dráty do průřezu 0,52 mm² (20 AWG). Šrouby s drážkou pro uchycení krytky. Vnitřní oddělovač vodičů. Možnost barevného značení podle IEC nebo ANSI. Více

Miniaturní vysokoteplotní konektory HFMPW jsou vyrobeny ze speciálního polymeru, který je vhodný pro použití při teplotách až do 260°C. Zástrčky mají integrované feritové jádro pro potlačení EMI/RFI rušení, které je účinné až do 120°C. Konektory jsou k dispozici pro termočlánky typu: K, T, N, J, R, S, E, C, D, G a U (nekompenzované).

Konektory jsou určeny i pro použití s Pt100 a termistory, vyberte nekompenzovaný typ U.

Vhodný protikus, zásuvku (samici) typu HMPW do 260°C, naleznete v souvisejících produktech níže, viz "Miniaturní konektor pro termočlánek, Pt100, termistor".

 

Standardní dodávka je ANSI provedení, pokud chcete objednat IEC provedení, uveďte prosím do poznámky.

Kompletní informace o nabízených provedeních naleznete v katalogovém listu (PDF) viz část "Ke stažení"