Přenosný datalogger s 8 až 16 univerzálními vstupy

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

Kalibrace teploty (akreditovaně, 100-1100°C)


od 84 420 Kč bez DPH
OMEGA Engineering

8 diferenciálních nebo 16 jednoduchých univerzálních analogových vstupů pro měření napětí, proudu nebo odporu plus 2 pro velké napětí, 4 pro pulzy a 8 digitálních pro události/stavy. Analogové vstupy mohou být použity s termistory, termočlánky, odporovými snímači teploty ve 2-, 3- nebo 4-vodičovém zapojení a snímači se signálem 4 až 20mA. Rychlost ukládání dat do 100 Hz až pro 2 kanály (u OM-SQ2020-2F8). Velká vnitřní trvalá paměť s kapacitou až 1,8 milionu čtených údajů. Ethernet (u OM-SQ2020-2F8), komunikační rozhraní USB a RS-232. Stažení dat na paměťovou kartu MMC/SD. Napájení pro snímač a FET výstupy pro použití s vnějším zařízením. Snadno čitelný LCD a jednoduchá čtyř tlačítková klávesnice pro uživatele. Pomocí matematických funkcí lze vytvořit až 16 vypočítávaných/odvozovaných kanálů. Více

Model# (PN): OM-SQ2020 Dodací podmínky

Série přenosných dataloggerů OM-SQ2020 kombinuje vysoký výkon, efektní vlastnosti a univerzální vstupy v kompaktním a snadno použitelném přístroji. Použitím vysoce přesných 24-bitových převodníku, odnímatelné paměti a sítové sběrnice Ethernet (u OM-SQ2020-2F8) je série OM-SQ2020 ideálními dataloggery pro aplikace v průmyslu, vědeckém výzkumu a při zajišťování kvality výroby. Spolu s naším obsáhlým souborem software poskytuje OM-SQ2020 nezávislý měřicí systém sběru dat v reálném čase a jejich přímou analýzu.

Připojení vstupu

Dataloggery OM-SQ2020-1F8 má jeden A/D převodník, který odpovídá vstupům na bloku A až D. Každý připojovací blok akceptuje až 2 diferenciální vstupy nebo až 4 jednoduché vstupy (u bloku nelze kombinovat jednoduché vstupy se vstupy diferenciálními). Datalogger OM-SQ2020-2F8 má dva A/D převodníky, které zvyšují jeho flexibilitu v ukládání dat oproti modelu OM-SQ2020-1F8. První převodník odpovídá vstupům umístěným na blocích A a B a druhý převodník odpovídá vstupům umístěným na blocích C a D. Každý připojovací blok akceptuje až 2 diferenciální nebo až 4 jednoduché vstupy (na jednom bloku nelze kombinovat jednoduché vstupy se vstupy diferenciálními).

Souběžné vzorkování

Série OM-SQ2020 využívá mnohonásobných analogově číslicových převodů, umožňujících správné souběžné vzorkování a ukládání dat. To umožnuje uživateli, aby si jeden kanál nastavil na rychlost ukládání 100 Hz (20 Hz na modelu OM-SQ2020-1F8) zatímco na ostatních kanálech zůstávají jiné rychlosti vzorkování. Tímto je série OM-SQ2020 ideální pro měření dynamických parametrů, měnících se různou rychlostí např. u teploty a tlaku.

Komunikace

Rozhraní Ethernet (u OM-SQ2020-2F8) a sériové porty USB / RS-232 jsou vestavěny. Tím je umožněno jednoduché spojení buď na počítačovou síť přes TCP/IP protokol, bezdrátové spojení s PC nebo k modemu GSM pro dálkové stažení dat. Tato flexibilita dovoluje jak vzdálený přístup k informacím, tak i integraci celého systému série OM-SQ2020 do komplexních a kritických aplikací.

Mnohonásobné konfigurace uchovávané v paměti záznamníku

Až šest nastavení záznamu dat (typ kanálu, název, rychlost ukládání, spouštění atd.) spolu s aktuální sestavou lze uchovávat ve vnitřní paměti záznamníku. Další nastavení sestav se mohou také uložit na vnější paměťové karty MMC/SD. Operátor tak může rychle a snadno přepínat mezi konfiguracemi ukládání aniž by k tomu potřeboval počítač.

Obsáhlý konfigurační software

Software OM-SQ-SOFT (dodávaný se záznamníky dat série OM-SQ2020) umožní nastavení k ukládání dat, stažení dat a export dat a poskytuje uživateli plnou kontrolu nad OM-SQ2020. Doplňkový Volitelný software OM-SQ-SOFT-PLUS poskytuje uživateli přístup k mnoha pokročilým datovým analýzám, archivaci dat a přenosům dat.

Doplňkový software OM-SQ-SOFT-PLUS vám umožní snadnou a rychlou analýzu dat, z vašeho záznamníku dat OM-SQ2020. Data se mohou zobrazovat ve dvou automaticky cejchovaných osách Y. To je zvláště užitečné při zobrazování široce se měnících dat z různých snímačů do jednoho grafu. Můžete také zvětšit meřítko (zoom) v oblastech, které vás zajímají, použít kurzor k vyjmutí určitých dat v časech a dnech, získat statistický součet dat, nastavit prahové hodnoty pro horní a spodní alarm a použitím kalkulačních funkcí můžete vytvořit nové virtuální kanály z kanálu již existujících.

Software OM-SQ-SOFT-PLUS také umožňuje vytvářet šablony zákaznických reportů sestávajících z titulní stránky s popisným textem, nadpisu (záhlaví) a zápatí, grafu, tabulek s daty, se statistickými informacemi a informacemi o nastavení záznamníku dat. Šablony mohou být nastaveny dle jakýchkoliv těchto kombinací a ušetří vám čas při přípravě podobné prezentace dat.

Technické specifikace viz katalogový list v části "Ke stažení"

V případě zájmu o kalibraci teploty si vyberte také odpovídající teplotní sondy pro požadovaný počet kanálů.

OM-SQ2020_spec_sheet.pdf (pdf, 627.8 kB)

Příslušenství2