Přenosný datalogger se 4 až 8 univerzálními vstupy

Upřesněte výběr produktu

Kalibrace teploty (akreditovaně, 100-1100°C)


56 830 Kč bez DPH
lze objednat - termín odeslání bude upřesněn
OMEGA Engineering

4 až 8 analogových vstupů (proud, napětí, odpor, teplota) plus 8 digitálních vstupů. 16 odvozených/počítaných kanálů. 2 alarmové výstupy a 2 pulzní čítačové vstupy (1 k 64 kHz, 1 k 100 Hz). Přesnost 0,1%. Až do 1,8 milionu údajů. Velký grafický snadno čitelný displej. Dodávka zahrnuje Windows® software pro nastavení ukládání dat a jejich transport do PC. USB rozhraní. Výstup RS-232 pro modem a bezdrátové spojení (přes moduly rozhraní). Více

Model# (PN): OM-SQ2010 Dodací podmínky

OM-SQ2010 je univerzální datalogger se 4 až 8 analogovými vstupními kanály k měření proudu, napětí, odporu a teploty, plus 8 digitálních kanálů pro automatické spouštění nebo zastavování záznamu dat. Ve výbavě je i sériové rozhraní RS-232 umožňující připojení k modemům a jiným síťovým zařízením. Je to přenosný datalogger, který je také vhodný pro stolní a pevné instalace. Přistroj je snadno programovatelný pomocí čtyř vestavěných tlačítek a grafického displeje nebo také pomocí software pro Windows®. OM-SQ2010 je schopný splňovat mnoho běžných potřeb sběru dat, včetně náročnějších aplikací, vyžadujících až 10 údajů za sekundu na jeden kanál.

Komplexní software

Software OM-SQ-SOFT (dodávaný s dataloggery série OM-SQ2010) umožnuje konfiguraci ukládání, stažení a export dat, přičemž dává uživateli plnou kontrolu nad OM-SQ2010. Volitelný software OM-SQ-SOFT-PLUS poskytuje uživateli přístup k mnoha pokrokovým analýzám dat a datovou archivaci. Umožní snadnou a rychlou analýzu dat, z vašeho dataloggeru. Data se mohou zobrazovat ve dvou automaticky cejchovaných osách Y. To je zvláště užitečné při zobrazování široce se měnících dat z různých snímačů do jednoho grafu. Můžete také zvětšit meřítko (zoom) v oblastech, které vás zajímají, k vyjmutí určitých dat v časech a dnech, dostat statistický součet dat, nastavit prahové hodnoty pro horní a spodní alarm a použitím kalkulačních funkcí můžete vytvořit nové virtuální matematické kanály z kanálu již existujících.

Software OM-SQ-SOFT-PLUS vám také dovoluje vytvářet šablony zákaznických reportů sestávajících z titulní stránky s popisným textem, nadpisu (záhlaví) a zápatí, grafu, tabulek s daty, se statistickými informacemi a informacemi o nastavení záznamníku dat. Šablony mohou být nastaveny dle jakýchkoliv těchto kombinací a ušetří vám čas při přípravě podrobné prezentace dat.

Technické specifikace viz katalogový list v části "Ke stažení"

V případě zájmu o kalibraci teploty si vyberte také odpovídající teplotní sondy pro požadovaný počet kanálů.

OM-SQ2010_spec_sheet.pdf (pdf, 537.4 kB)

Příslušenství3