Tlumič tlaku pro ochranu před tlakovými rázy

Cena
od 450 Kč bez DPH

Výrobce
OMEGA Engineering

Kód produktu
PS-SNUBBERS

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

ks

Chrání převodníky, měřící přístroje a spínače před tlakovými špičkami, přepětím a vodním rázem. K dispozici v rozměru 1/8", 1/4" nebo 1/2" NPT. Tři různé pórovitosti materiálu filtru vhodné pro většinu médií. Konstrukce kompletně z nerezové oceli. Více

Pokud má váš systém tlakové špičky, vodní rázy, pulzace tlaku z čerpadla nebo rychlé změny tlaku, použití tlumiče tlaku může výrazně prodloužit životnost vašich snímačů. Tlumič tlaku tlumí špičky a rázy, které časem způsobí selhání tlakoměru nebo převodníku. Tlumič tlaku má porézní kovový filtr, který chrání váš měřící přístroj nebo převodník.

Tlumič tlaku se snadno instaluje mezi měřidlo/převodník a proces. Tlumič tlaku by měl být použit vždy, když existuje otázka, jaký typ kolísání tlaku může měřidlo/převodník zaznamenat. Tlumiče tlaku řady PS se hodí pro téměř všechny průmyslové tlakoměry a převodníky.

Tlumič tlakového rázu má uvnitř konstrukce porézní kovový materiál dostupný ve třech standardních stupních propustnosti. Díky velkému povrchu filtru má tlumič menší sklon k ucpávání než zařízení s clonou. Pouzdro je z nerezi typu 303SS a filtrační vložka z nerezi typu 316SS.

Maximální tlak:

Série PS-2 a PS-4 (1/2" a 1/4"): 10 000 PSI
Série PS-8 (1/8"): 5000 PSI

Poznámka: vezměte prosím na vědomí, že povrchová úprava tlumičů tlakových rázů se může lišit. Ploché povrchy na tlumičích mohou mít hladký nebo texturovaný povrch. Jedná se pouze o kosmetické rozdíly, které nemají vliv na funkčnost a výkon produktu.

Kompletní informace o nabízených provedeních naleznete v katalogovém listu (PDF) viz část "Ke stažení".