USB převodník pro tlakový snímač nebo vážní čidlo

Cena
16 550 Kč bez DPH

Výrobce
OMEGA Engineering

Kód produktu
IN-USBH

lze objednat Sledovat dostupnost - termín odeslání bude upřesněn
ks

Vysokorychlostní USB převodník pro snímače s mV výstupem (můstkový výstup). Až 1 000 čtení za sekundu. Software ke stažení zdarma. Pouzdro z nerezové oceli typu 316L. Součástí je montážní konzola z nerezové oceli. Velmi nízká chyba linearity. Vynikající dlouhodobá stabilita. Standardní kabel s USB konektorem. K dispozici je tovární nastavení a kalibrace se snímačem. Více

IN-USBH je v provozu kalibrovatelný převodník signálu, který přidává digitální USB výstup do běžných tlakových snímačů nebo vážních čidel s mV/V výstupem. Volně stažitelný software OMEGA přenáší data z převodníku přímo na obrazovku vašeho notebooku nebo tabletu s Windows® (s připojením USB). Software nabízí nejen zobrazení aktuálních hodnot měření, ale také zobrazení grafů, záznam dat a export zaznamenaných dat do běžného formátu pro pozdější prohlížení nebo analýzu např. v aplikaci Excel. IN-USBH připojený k počítači zajišťuje napájení připojeného snímače, takže není nutno použít externí napájení. Vzorkovací frekvence je nastavitelná až do 1 000 Hz pro dynamicky pohybující se aplikace. Součástí je také montážní držák. Propojovací kabel snímače lze zakoupit samostatně. IN-USBH je kompatibilní se snímači tlaku a vážními čidly, které splňují uvedené požadavky na převodník.


Nechte svůj snímač s mV/V výstupem zkalibrovat společně s převodníkem signálu IN-USBH v nejmodernější továrně OMEGA! K dispozici jsou dvě možnosti: Factory System Setup poskytuje 2 bodovou kalibraci při hodnotách 0 a 100% plného rozsahu. Factory System Calibration poskytuje 5 bodovou NIST certifikaci 0-50-100-50-0% z plného rozsahu. Vezměte prosím na vědomí, že náklady na tovární nastavení systému nebo tovární kalibraci systému poskytují kalibraci pouze v jednom směru (tlak nebo tah pro vážní čidla, pozitivní tlak nebo podtlak pro snímače tlaku).

Software pro USBH převodník je zdarma dostupný ke stažení. Software OMEGA Digital Transducer vám umožňuje prohlížet a zaznamenávat data, včetně tvorby grafů z mnoha snímačů (tlak, zatížení, točivý moment, teplota, vlhkost) a to vše na jednom místě! Převodník signálu IN-USBH přidává výstup USB a softwarové funkce téměř pro jakýkoliv snímač s mV/V výstupem.

► STÁHNOUT SOFTWARE

SPECIFIKACE:

Rozměry:

Resolution: Up to 5.5 significant figures
Minimum Isolation: 2 MΩ @ 50 Vdc case to output terminations
A to D Conversion: 24 bit
Thermal Error: 0.001% FSO/°C
Linearity Error: 0.001% FSO
Bandwidth: Up to 1000 updates per second typical (± 3%)
Weight (Typical): 200 g (7.1 oz) (in-line signal conditioner and USB cable)
Operating Temperature Range: -40 to 80°C (-40 to 176°F)
Connection, Transducer Side: PT1H-10-6P 6-pin twist-lock male connector
Connection, USB Side: 2 m (6') USB 2.0 cable
TRANSDUCER REQUIREMENTS
Bridge Sensitivity: 1 to 400 mV/V
Bridge Resistance: 350Ω to 15,000Ω
Excitation Voltage: 4.1 Vdc (Transducer must be able to function at specified voltage)