Svářečka termočlánků (termočlánkových drátů)

55 650 Kč bez DPH
lze objednat - termín odeslání bude upřesněn
ks
OMEGA Engineering

Navrženo pro výrobu termočlánkových svárů průmyslové kvality. K ovládání nejsou potřeba žádné speciální dovednosti. Univerzální napájení 120/220 Vac. Svařování drátů až do průměru 1,1 mm. Více

Model# (PN): TC-WELD Dodací podmínky

Svářečka termočlánků TC-WELD je stejně jako starší model TL-WELD, určena pro všechny, kdo si chtějí vyrábět jednoduché termočlánkové snímače z termočlánkových drátů. Je ideální pro uživatele velkého počtu holých termočlánků s odhalenými spoji, jako jsou testovací a vývojové laboratoře, kde je vyžadováno vícebodové snímání teploty u zkušebních kusů.

Nejsou potřeba žádné speciální dovednosti, většina lidí bude schopna produkovat kvalitní termočlánkové spoje s minimální praxí. Svářečku lze ovládat pomocí předního panelu nebo pomocí nožního spínače.

Svářečka TC-WELD je vhodná pro svařování termočlánkových drátů do průměru 1,1 mm a je vybavena portem pro připojení ochranné atmosféry (Argon).

Argon, který vytvoří inertní atmosféru v místě sváru, ochrání termočlánkový spoj před oxidací. Bezprostředně před svarem se automaticky uvolní potřebná dávka argonu, aby byla zajištěna optimální integrita svaru. Uspokojivý termočlánkový spoj lze vytvořit i bez použití argonu.

Obsah balení:

1x svářečka TC-WELD 
1x napájecí šňůra
1x nožní pedál
1x uhlíková elektroda
1x měděná elektroda
1x ochranné brýle
1x náhradní pojistka
1x odnímatelné kleště s kabely

SPECIFIKACE:

Rozměry: 220 (š) x 100 (v) x 270 (h) mm
Váha: 3,6 kg
Průměr svařovaného drátu: 0,08 až 1,1 mm
Pracovní cyklus: 5 až 10 svárů za minutu
Napájení: 90-260 VAC / 50-60 Hz
Energetický výstup: 0 až 60 joulů
Spotřeba: Max 120 VA, 10 VA během fáze nabíjení
Vstup pro Argon: rychloupínací mechanizmus pro 6 mm trubičku