Sanitární odporový teploměr Pt100 s IO-Link a výstupem 4-20mA

Novinka
Cena
od 8 170 Kč bez DPH

Výrobce
OMEGA Engineering

Model# (PN)
PRTXS_serie

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
6,4 mm (1/4")
Tri-Clamp

ks

Odporový teploměr Pt100 s IO-Link, polovodičovým spínačem a proudovým analogovým výstupem 4-20 mA. Nastavitelný rozsah teplot od -50 do 200 °C. Určeno pro průmyslové aplikace. Smáčené povrchy jsou z nerezové oceli typu 316L s povrchovou úpravou 32µ" nebo lepší. Více

Sanitární odporové teploměry Pt100 série PRTXS s vestavěným převodníkem jsou vybaveny spolehlivým komunikačním rozhraním IO-Link s obousměrnou point-to-point komunikací pro přenášení procesních hodnot měření a konfiguraci snímačů. Odporový teploměr je vybaven také škálovatelným proudovým analogovým výstupem 4-20 mA a polovodičovým spínačem s proudovým zatížením až 200 mA.

Sanitární odporové teploměry série PRTXS využívají odporový snímací prvek Pt100 třídy A, který poskytuje přesnost +/- 0,55 °C v celém rozsahu měření od -50 do 200 °C. Snímač je vyroben kompletně z nerezové oceli typu 316L, má vynikající odolnost proti korozi a krytí IP69.

Sonda Pt100 je k dispozici ve standardních délkách od 5 cm (2") do 15 cm (6"), s průměrem sondy 6,4 mm (1/4") a sanitárními přírubami ve velikostech 1.5", 2.0", 2.5". Všechny smáčené povrchy jsou vyrobeny z nerezové oceli typu 316L s povrchovou úpravou 32µ" nebo lepší, sondy jsou tedy vhodné pro použití v sanitárních, hygienických a čistých potravinářských provozech, mlékárnách, při výrobě nápojů a v biofarmaceutických aplikacích.

PRTXI a PRTXS série:

Kompletní informace o nabízených provedeních naleznete v katalogovém listu (PDF) viz část "Ke stažení"

Co je to IO-Link?

IO-Link je systém komunikace, který je nezávislý na výrobci a používaný pro připojení snímačů do systémů průmyslové automatizace. Jde o mezinárodně standardizované rozhraní nezávislé na průmyslové sběrnici a kontroleru. IO-Link se skládá z IO-Link masteru a několika IO-Link zařízení. IO-Link je schopný zpracovat procesní hodnoty analogových snímačů a jejich parametry v čistě digitální formě. Odstraňuje chyby v měření, spojené s přenosem a konverzí analogových signálů. IO-Link lze používat pro přenos několika procesních hodnot nebo parametrů přístroje současně pomocí jednoho standardního nestíněného kabelu.