Sanitární teplotní snímač HANI™ s upínacím klipem

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

od 21 890 Kč bez DPH
ks
OMEGA Engineering

Neinvazivní měření teploty kapalin uvnitř potrubí. K instalaci nejsou nutné žádné provozní výluky a zásahy do potrubí. Instalace během několika sekund pomocí upínacího mechanismu. Přesný jako invazivní snímač, přesnost ±0,5°C. Doba odezvy = 5 s (t63), 10 s (t90). V současné době je snímač k dispozici pro průměry potrubí od 1" do 4". Procesní teplota od -20 do 100°C. 8 pinové připojení M12 pro komunikaci. Analogový výstup napájený smyčkou 4-20mA. Integrovaný Smart Core pro rozhraní Omega Link. Patentované provedení s krytím IP67. Více

Model# (PN): HANI_S Dodací podmínky

Jednoduchá instalace

Instalace snímače HANI™ je velice jednoduchá a rychlá.

Inovativní design Omegy s rychlo upínacím mechanismem velmi usnadňuje instalaci snímače v provozních podmínkách. Narozdíl od invazivních snímačů je snímač HANI™ instalován na vnější stranu potrubí a měří velmi přesně procesní teplotu kapaliny uvnitř potrubí.

• Bez potřeby vrtání • Bez potřeby svařování • Bez výluk ve výrobě

Potřebujete snímač přemístit? Jednoduše uvolníte a přemístíte!

Vysoká přesnost a rychlost odezvy

Rychlost odezvy snímače HANI™ jako u invazivního snímače.

Patentovaná platforma hybridních snímačů teploty od Omegy využívá kombinaci několika snímačů a proprietární algoritmy při zpracování měření pro dosažení stejné přesnosti a rychlosti odezvy jako nejlepší invazivní snímače. To vše bez rizik dodatečného zvyšování nákladů.

Přesnost pro sanitární kovová potrubí: ±0.5°C

Doba odezvy = 5 s (t63) / 10 s (t90)

Neinvazivní bezkontaktní provoz

Bez potřeby vrtání do potrubí, bez rizika kontaminace.

Snímač HANI™ nepřijde nikdy do kontaktu s měřeným médiem unvitř potrubí. Neexistuje tedy žádné riziko znečištění, opotřebení nebo poškození snímače z důvodu vysokých průtoků, korozivních / abrazivních kapalin a nebo vodního rázu.

Kompatibilní s ekosystémem Omega Link

Integrovaný Smart Core pro rozhraní Omega Link.

Vyberte si správný snímač pro váš systém

Průmyslová a sanitární potrubí mají různé vnější a vnitřní průměry, ujistěte se, že jste vybrali správný snímač vhodný pro vaši aplikaci. Snímač HANI™ je z výroby nastaven na sanitární potrubí z nerezové oceli. Pokud chcete nastavit jiný typ kovu, jiný průměr nebo tloušťku stěny, nahlédněte do uživatelské příručky.

Typické aplikace

Nové a dodatečné vybavení stávajících systémů

Snižte celkové náklady na vlastnictví a snižte riziko kontaminace, aniž byste obětovali výkon. Upgradujte na rychlo upínací snímač HANI™.

Kontrola kvality

Připevněte snímač během několika sekund a připojte se k notebooku nebo počítači pro měření kdykoli a kdekoli.

Ověřte stávající invazivní snímače

S přesností srovnatelnou s většinou nejmodernějších invazivních snímačů lze HANI™ snímač snadno umístit vedle invazivního snímače a ověřit přesnost nebo určit drift invazivního snímače.

► DALŠÍ VIDEA