Vícepinové termočlánkové konektory

Cena
1 950 Kč bez DPH

Výrobce
OMEGA Engineering

Model# (PN)
MTC-5-MC

lze objednat - termín odeslání bude upřesněn

Kontakty z termočlánkových slitin. Vyjímatelné krimpovací kontakty. Odolné vlhkosti. Pro lanka o průměru 0,5 až 0,8 mm. Černý eloxovaný povrch. Hliníkový plášť. Šroubovací spojení. Více

Robustní vícepinové konektory OMEGA™ poskytují efektivní způsob připojení vícevodičových termočlánkových kabelů. Mohou být použity s vícepárovým prodlužovacím kabelem OMEGA pro rychlé a pohodlné připojení a pro demontáž přístroje bez manipulace s jednotlivými snímači. Při použití s piny řady MTC využívá konstrukce konektoru kombinaci pružných a tuhých dielektrických izolátorů k eliminaci vnitřních vzduchových dutin a zabránění průchodu vzduchu a vlhkosti do konektoru nebo skrz něj. Konektory odolávají okolním teplotám až 200°C, což přispívá k prodloužení životnosti konektoru.

Důležité poznámky:
1. K řádnému lisování a montáži konektorů jsou zapotřebí standardní montážní nástroje MS. Objednávejte s prvním nákupem.
2. Spárujte piny a dutinky správných slitin termočlánků - Příklad: Konektor s 12 dutinkami umožní 6 obvodů (párů) termočlánků vyžadujících: 6 pinů s kladnou slitinou a 6 dutinek se zápornou slitinou.
3. Kompletujte části těla konektoru do páru. Část těla MC se páruje jak s typem FF tak i typem FC.
4. Pro každý konektor s kabelem se doporučují kabelové svorky na zadní straně.

MTC piny (s plným jádrem)

HPC piny (s dutým jádrem)

Kompletní specifikace konektorů série MTC, pinů a dutinek MTC a ekonomických kontaktů HPC naleznete v katalogovém listu (PDF) viz část "Ke stažení"