Termočlánková profilová teplotní sonda

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
4,8 mm (3/16")

od 15 890 Kč bez DPH
ks
OMEGA Engineering

Profilové (vícebodové) termočlánkové sondy se 3, 6 a 10 měřícími body. Délka 45 cm a 90 cm, průměr 4,8 mm. Přívodní vodiče délky 1 m, průřez 24 AWG. Plašť z nerezové oceli typu 316. Kalibrace J, K, T a E. Jednotlivé termočlánkové konektory jsou označené pro snadnou identifikaci. Maximální teplota v závislosti na průměru sondy. Více

Model# (PN): PP3-PP6-PP10 Dodací podmínky

Profilové sondy se skládají z několika termočlánků o menším průměru umístěných uvnitř jednoho vnějšího pláště. Jsou nejvhodnější pro profilování teploty v různých bodech podél jedné osy. Mohou být použity v mnoha různých aplikacích: pece, reaktory, tepelné výměníky, vzduchové kanály a další. Montáž těchto vícebodových teplotních sond pomocí kompresních šroubení umožňuje snadné nastavení polohy vnoření.

Standardní provedení

OMEGA má běžně skladem několik různých verzí profilových termočlánkových sond pro běžné využití. Profilové sondy se dodávají v různých délkách, termočlánkových kalibracích a konfiguracích teplotních snímacích bodů, viz konfigurátor.

Zákaznické provedení

K dispozici jsou samozřejmě také profilové termočlánkové sondy navržené přesně podle vašich požadavků. Zvolte si vlastní vzdálenost mezi teplotními body, počet snímacích bodů, průměr, materiál a délku pláště, kalibraci termočlánku a typ zakončení sondy.

Poznámka:
Profilové sondy s menším průměrem mají rychlejší odezvu. Minimální průměr profilové sondy závisí na maximální teplotě, kterou chcete monitorovat a počtu požadovaných snímacích bodů. Načrtněte svou sondu a zašlete náčrt na naše prodejní oddělení. Formulář naleznete v katalogoveém listu PDF v sekci "Ke stažení".

Kompletní informace o nabízených provedeních naleznete v katalogovém listu (PDF) viz část "Ke stažení"